Sezon zapowiada się fascynująco. MKS Dąbrowa Górnicza zmagania rozpoczyna w najbliższą sobotę meczem z Asseco Gdynia w Hali Centrum. Od czwartku, czyli 6 października w naszym biurze będą czekały na naszych kibiców jeszcze pachnące nowością karnety.

Wszystkich, którzy dokonali zakupu karnetu na sezon 2016/2017 Polskiej Ligi Koszykówki zapraszamy po odbiór w biurze klubu, czyli w Dąbrowie Górniczej na ul. Sienkiewicza 27. Będziemy tam w czwartek i piątek od 10:00 do 16:00. Jeżeli ktoś z państwa nie będzie miał możliwości odebrania w żaden z tych dni, dostanie taką możliwość również w dniu meczu od 16:30 na Hali Centrum (wejście VIP).

Odbiór następuje po okazaniu wydrukowanego potwierdzenia zamówienia oraz okazaniu dokumentu tożsamości. Do odbioru zamówienia uprawiony jest jedynie użytkownik, który dokonał zamówienia, a którego imię i nazwisko widnieje na potwierdzeniu zamówienia.

Natomiast osoby, które nie zdecydowały się na zakup karnetu, a chcą zobaczyć spotkanie otwierające sezon MKS-u, zapraszamy do kupna biletu! Od dzisiaj ruszyła sprzedaż.