26 września startuje nowy sezon Energa Basket Ligi z udziałem naszego zespołu MKS Dąbrowa Górnicza.

Wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych naszymi meczami zapraszamy do składania wniosków akredytacyjnych na cały sezon 2019/2020. Proces akredytacyjny w systemie Accredito.com trwać będzie do piątku 13 września. Wnioski wysłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Akredytacje wydawane będą przez klub na oficjalnych drukach PLK. Są spersonalizowane i zawierają następujące dane: imię i nazwisko przedstawiciela mediów, nazwę organizacji (redakcji), typ akredytacji. Akredytacje stałe będą ważne do końca sezonu 2019/20.

W trakcie sezonu będzie również możliwość otrzymania akredytacji jednorazowej. Taki wniosek trzeba będzie złożyć najpóźniej na 24 godziny przed terminem rozegrania spotkania. Po upływie tego terminu wnioski nie będą rozpatrywane. W przypadku braku wolnych miejsc na trybunie prasowej Klub zastrzega sobie prawo do odmowy wydania akredytacji jednorazowej.

Akredytacje stałe będzie można odbierać bezpośrednio przed każdym meczem MKS Dąbrowa Górnicza w roli gospodarza. Warunkiem odbioru akredytacji jest podpisanie regulaminu akredytacji medialnych PLK na sezon 2019/20.

W przypadku rażącego naruszenia regulaminu klub posiada prawo odbioru przyznanej akredytacji.