W sobotę przed meczem i w jego połowie – kibice MKS-u Dąbrowa Górnicza wybiorą najlepszego zawodnika sezonu regularnego. Oczywiście spośród graczy naszego zespołu. W jaki sposób? Otóż postanowiliśmy wrócić do najbardziej tradycyjnych, namacalnych form oddawania głosów, byście zamiast kliknięcia w telefonie – mogli zaangażować się w cały proces nieco bardziej. Odchodzimy na moment od szaleństwa i możliwości nowych technologii i wracamy do kartki papieru oraz długopisu.

Obok naszego stacjonarnego sklepiku, znajdującego się w holu Hali Centrum, stał będzie stolik, na którym każdy kibic znajdzie kartkę, długopis i pudełko, do którego będzie miał możliwość wrzucenia kartki z nazwiskiem NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA SEZONU, tzw. MVP.

Zaraz po meczu podliczymy wasze głosy i ogłosimy wyniki – podając zawodnika, który zajął pierwsze miejsce oraz zawodników z miejsc dwa i trzy. Gorąco zapraszamy do głosowania. Każdy z was ma szansę wyróżnić gracza, który zasłużył na to swoją pracą w trakcie całego sezonu.

Robimy to dla nich – dla zawodników. Mają za sobą ciężki sezon, który jeszcze nie dobiegł końca. Jesteśmy na dobrej drodze do play-offów, więc na pewno warto swoim głosem docenić wysiłek.

Zapraszamy do głosowania!

#siłamiasta