Niektórzy z was podczas tego świątecznego odpoczywania mogli postanowić, by nadrobić wszystkie zaległości. Szczególnie fajnie, jeśli dotyczą one MKS-u Dąbrowa Górnicza. By ułatwić wam zadanie, postanowiliśmy raz jeszcze przypomnieć wideo z naszej wizyty w Szkole Podstawowej nr 29 w Dąbrowie Górniczej oraz kulisy sesji zdjęciowej, której efekty zobaczyliście przy okazji wigilii Bożego Narodzenia.

Dąbrowską szkołę odwiedził Mikołaj (Jakub Parzeński), Elf (Patryk Wieczorek) oraz Renifer (Maciej Kucharek). Chłopaki oprócz odgrywania świątecznych ról, zgodzili się odpowiedzieć na kilka pytań i pograć w koszykówkę.

Z kolei świąteczna sesja MKS-u była festiwalem śmiechu. Potwierdziła znakomitą atmosferę, która poprowadziła dąbrowian do historycznego startu w rozgrywkach Polskiej Ligi Koszykówki.