Po przejściu miesięcznego okresu testowego Wiktor Rajewicz podpisał kontrakt i został zawodnikiem MKS-u Dąbrowa Górnicza.

Wiktor Rajewicz ma 21 lat, mierzy 180 centymetrów wzrostu i jest rozgrywającym. Grał w drużynach juniorskich Zastalu Zielona Góra, Kinga Szczecin, Trefla Sopot, a w rozgrywkach 2019/20 reprezentował barwy AZS-u AWF Mickiewicz Romus Katowice. W barwach tej drużyny zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski U-20 oraz był najlepszym strzelcem turnieju finałowego, w którym notował średnio 24.2 punkty na mecz (trafiał zza łuku ze skutecznością 54.3%).

W zeszłym sezonie zawodnik podpisał kontrakt z Eneą Abramczyk Astorią Bydgoszcz, ale został wypożyczony do grającej w I lidze Wisły Kraków. Na zapleczu Energa Basket Ligi zdobywał średnio na mecz 8.5 punktów (34.4% celnych rzutów z gry) i 2.7 asysty.

Wiktor Rajewicz jest dwunastym zawodnikiem w składzie, który poprowadzi Jacek Winnicki. Wcześniej kontrakty podpisali Michał Nowakowski, Milivoje Mijović, Jakub Motylewski, Filip Małgorzaciak, Marcin Piechowicz, Adam Brenk, Josip Sobin, Alan Czujkowski, Nic Moore D.J. Fenner oraz Mike Lewis II.