Od piątku do niedzieli drużyna do lat 20 MKS-u Dąbrowa Górnicza będzie rywalizowała w półfinałach Mistrzostw Polski. Zespół trenera Wojciecha Wieczorka zmierzy się z naprawdę silnymi rywalami, ale mając takie ambicje cel może być tylko jeden.

Turniej półfinałowy odbędzie się na warszawskim Ursynowie. Przeciwnikami juniorów z Zagłębią będą ekipy Biofarm Basket Junior Poznań, UKS Gim 92 Ursynów Warszawa i STK Czarni Perla Słupsk. To kolejny etap na drodze do walki o medale.

Harmonogram gier MKS-u w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski:

10.02.2017

MKS Dąbrowa Górnicza – UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

11.02.2017

Biofarm Basket Junior Poznań – MKS Dąbrowa Górnicza

12.02.2017

MKS Dąbrowa Górnicza – STK Czarni Perla Słupsk

O poczynaniach drużyny trenera Wieczorka będziemy na bieżąco informować na naszym Facebooku.