Starcie z Polpharmą Starogard Gdański oznacza starcie z uwielbianym w Dąbrowie Górniczej Przemysławem Szymańskim. Popularny Primo po wielu latach walki w trykocie drużyny z Zagłębia, na sezon 2017/2018 przeniósł się do ekipy Polpharmy, gdzie wraz ze swoimi nowymi kolegami, walczy o awans do fazy play-offs. Już jutro o 18:00 MKS zagra przeciwko drużynie Przemka mecz piątej kolejki.

Gdy Primo odwiedzi Halę Centrum, na pewno zgotujemy mu miłe powitanie, ale skoro najpierw z Polpharmą gramy na wyjeździe, to warto włączyć Szymańskiego do grona „Twarzy 25 lat”. Przemek podczas tych kilku sezonów w Dąbrowie, dał się poznać jako jeden z największych walczaków. Za każdym razem, gdy wychodził na parkiet, dawał z siebie absolutnie wszystko, czasami decydując w ten sposób o losach pojedynku. Bez wątpienia jeden z największych walczaków w PLK.

Z MKS-em rozegrał trzy pierwsze sezonu zespołu w Polskiej Lidze Koszykówki. W rozgrywkach 2016/2017, w rotacji Drażena Anzulovicia odgrywał ważną rolę z ławki rezerwowych. Notował średnio 5 punktów i 3 zbiórki. W swojej nowej drużynie dostał szansę występów w podstawowym składzie. Primo spędza na parkiecie prawie pół godzin, zatem w jutrzejszym meczu będzie sporym wyzwaniem dla obrony i ataku dąbrowian.