Kilka dni temu na naszym profilu facebookowym chwaliliśmy się zdjęciem, na którym znalazły się trzy postacie. Dwie z nich to aktywni gracze MKS-u Dąbrowa Górnicza; dwóch walczaków i liderów – Witalij Kowalenko oraz Bartłomiej Wołoszyn. Natomiast to trzecia postać wywołała wśród fanów największe poruszenie. Brodaty gość w białej koszulce? Któż to może być? Nie kto inny jak były zawodnik MKS-u, który podczas gry w Zagłębiu zdobył wśród fanów wiele sympatii, mianowicie Michał Wołoszyn.

Starszy brat Bartka grał dla drużyny z Dąbrowy przez trzy sezony, gdy ta rywalizowała na I-ligowym szczeblu. Był kluczową postacią drużyny i jednym z liderów zarówno na, jak i poza parkietem. Profesjonalista w każdym celu, no i rzecz jasna specjalista od rzutów za trzy punkty. W naszym nowym cyklu – Twarze 25 lat – chcieliśmy zacząć od postaci, która dobrze kojarzy się wszystkim kibicom. W przekroju kolejnych kilku tygodni zaprezentujemy osoby będące częścią DNA MKS-u Dąbrowa Górnicza.

Oczywiście otwieramy się również na Wasze sugestie. Jeśli uważacie, że są postacie, które szczególnie zasłużył na bycie „twarzą 25 lat”, napiszcie do nas maila argumentując swój wybór. Wybrane propozycje opublikujemy wraz z dołączonym opisem! Pomóżcie nam wyróżnić tych, którzy na to najbardziej zasłużyli, bowiem od ćwierćwiecza klub funkcjonuje po to by rywalizować, ale także by dawać kibicom powody do dumy.

Propozycje wysyłajcie na – basket@mksdabrowa.pl