Drodzy kibice – podczas sobotniego meczu z Anwilem Włocławek, MKS Dąbrowa Górnicza razem z Fundacją „Godne Życie” zorganizuje świąteczną zbiórkę słodyczy! Fundacja wspiera dzieci z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym. W tym roku możemy im pomóc stworzyć jeszcze więcej świątecznych paczek.

Co robimy? Przed sobotnim meczem z Anwilem Włocławek przynosimy na Halę Centrum słodycze i zostawiam przy stacjonarnym sklepiku MKS-u w holu. Po meczu Fundacja odbierze podarowane przez Was słodycze i na święta przekaże dzieciom.

– Obecnie zorganizowana jest zbiórka słodyczy, która będzie trwała do 11 grudnia. Staramy się włączyć jak największą liczbę organizacji, instytucji i osób prywatnych, bo sprawa jest naprawdę ważna. Chciałbym również żebyście i Wy włączyli się w naszą akcję. Nie kosztuje to wiele. Wystarczy zakupić coś ze słodyczy np. czekolady, batoniki, wafelki, cukierki, paluszki, chrupki, soczki itd – pisze przedstawiciel Fundacji – Łukasz Kolber.

Zatem przed sobotą uzbrajamy się w słodycze i atakujemy Halę Centrum, by przy okazji meczu lidera z wiceliderem – zrobić dobry świąteczny uczynek!