W pi─ůtek MKS D─ůbrowa G├│rnicza rozegra kolejne wyjazdowe starcie. Po meczu we W┼éoc┼éawku, d─ůbrowianie spr├│buj─ů si─Ö odku─ç spotkaniem z AZS-em Koszalin. Czy uda si─Ö powr├│ci─ç na zwyci─Öskie tory?

SZANSE

W pierwszym meczu sezonu pomi─Ödzy dru┼╝ynami, MKS D─ůbrowa G├│rnicza pokona┼é AZS Koszalin na w┼éasnym parkiecie. Wtedy przewaga d─ůbrowian wynios┼éa a┼╝ 20 punkt├│w. Zesp├│┼é trenera Jacka Winnickiego prezentowa┼é znakomit─ů form─Ö. 18 oczek zdoby┼é w tym meczu Bart┼éomiej Wo┼éoszyn, a kolejne 17 do┼éo┼╝y┼é Aaron Broussard. Jednak od tamtego czasu w AZS-ie dosz┼éo do kilku zmian.

ZAGRO┼╗ENIA

Trenerem koszali┼äskiej dru┼╝yny jest Dragan Nikoli─ç – Serb, kt├│ry odnosi┼é sukcesy w Macedonii. Akademicy wygrali dwa ostatnie mecze. Najpierw sensacyjnie pokonuj─ůc Stelmet Enea BC Zielona G├│ra, a nast─Öpnie na wyje┼║dzie Polpharm─Ö Starogard Gda┼äski. Zatem Koszalin z┼éapa┼é dobry rytm i na pewno zaprezentuj─ů MKS-owi bardzo powa┼╝ne wyzwanie.

Wyr├│┼╝niaj─ůc─ů si─Ö postaci─ů w sk┼éadzie AZS-u jest Aleksandar Marelja. Wysoki do┼é─ůczy┼é do zespo┼éu w grudniu i od tego czasu prezentuje bardzo dobr─ů koszyk├│wk─Ö notuj─ůc na swoje konto ┼Ťrednio 17 punkt├│w i 7 zbi├│rek. W rotacji AZS-u jest kilku weteran├│w, kt├│rzy r├│wnie┼╝ gro┼╝─ů swoim do┼Ťwiadczeniem. Przed nami kolejny trudny mecz. Transmisja na Emocje.TV.