Uczestnik Final Four ligi NCAA w naszej drużynie.

Ben Richardson (192 cm, 23 lata) podpisał roczny kontrakt na grę w naszej drużynie w nadchodzącym sezonie. Ten rzucający obrońca jest absolwentem uczelni Loyola, z którą w poprzednim sezonie awansował do Final Four NCAA i była to największa niespodzianka tych rozgrywek. O awansie decydował mecz z ekipą Kansas State. W starciu przeciwko tej utytułowanej uczelni w rozgrywkach akademickich bardzo dobry mecz rozegrał właśnie Ben Richardson – trafił 6 razy za trzy punkty (na 7 prób) miał 6 zbiórek i 4 asysty będąc najlepszym strzelcem swojej drużyny (23 pkt). W ostatnim sezonie gracz ten notował średnio 6.9 punktu, 3.8 asysty i 3 zbiórki na mecz i trafiał ponad 40% rzutów z dystansu. Doceniany był nie tylko za swój rzut ale również za bardzo dobrą grę w obronie. Był uznany najlepszym obrońca roku w konferencji Missouri Valley oraz został wybrany do najlepszej piątki rozgrywek NCAA South Regional.
Jacek Winnicki wypatrzył go podczas turnieju Worldwide Invitational Showcase, gdzie nasz trener prowadził jedną z drużyn.