Dzień dobry, jak widzicie kilka rzeczy uległo zmianie. Aby sobie ułatwić pracę i wam zapewnić więcej komfortu z przeglądania oficjalnej strony MKS-u Dąbrowa Górnicza, postanowiliśmy odejść od tego co było i postawić na nowe.

Strona jest bardzo kompleksowa. Podzielona na kilka działów ma ułatwić wam poruszanie się pomiędzy tym, co chcecie w danej chwili sprawdzić lub o czym chcecie przeczytać. Mamy zarówno sekcję poświęconą seniorom, czyli drużynie Polskiej Ligi Koszykówki oraz drużynie walczącej w drugiej lidze, jak i sekcję dedykowaną naszej młodzieży – wszystkim zespołom młodzików, juniorów i kadetów.

Na głównej stronie znajdziecie to, co najważniejsze. Najpierw w oczy rzucą się wam grafiki, które będą informować o najważniejszych wydarzeniach oraz przygotowanych materiałach. Gdy zjedziecie niżej dotrzecie do działu z informacjami oraz do panelu z wynikiem ostatniego meczu oraz naszymi sponsorami i partnerami. Natomiast by uprościć wam śledzenie naszych portali społecznościowych, na dole strony macie je wszystkie obok siebie.

Tło jest oczywiście dużym ukłonem w stronę naszego miasta. Zieleń to kolor Dąbrowy i będziemy do niego nawiązywać przez cały kolejny sezon Polskiej Ligi Koszykówki. Razem tworzymy nowy MKS, dlatego oddajemy wam stronę i mamy nadzieję, że stanie się dla was stałym punktem surfowania po internecie.

Zapraszamy…