Za nami trzydniowy turniej w Hali Centrum oraz sześć sparingów, w których podopieczni trenera Jacka Winnickiego wygrywali czterokrotnie pokonując Anwil Włocławek, BM Slam Ostrów Wielkopolski, Smoki Mińsk (Białoruś) oraz BK JIP Pardubice (Czechy). Zespół wkracza w kolejny etap przygotowań. Trener Winnicki podkreśla, że przed jego zawodnikami jeszcze wiele pracy skupionej na odpowiednim przygotowaniu fizycznym oraz taktycznym.

Już w ten weekend MKS zagra na turnieju w Krośnie! W pierwszy dzień rywalizacji dąbrowianie zmierzą się z gospodarzem. Przed Miastem Szkła Krosno drugi sezon na parkietach Polskiej Ligi Koszykówki. W poprzednich rozgrywkach zawodnicy trenera Michała Barana potwierdzili, że są dobrze przygotowani do rywalizacji z najsilniejszymi. Od wyniku tego meczu będzie zależeć to, z kim MKS zagra dalej. W Krośnie pojawią się również ekipy GTK Gliwice oraz Rosy Radom.

Jeżeli kibice MKS-u mają zamiar wybrać się na turniej do Krosna, informacja o biletach na oficjalnej stronie drużyny gospodarzy. 

TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KROSNA:

Sobota (9 września)
17:00: Rosa Radom – GTK Gliwice
19:30: Miasto Szkła Krosno – MKS Dąbrowa Górnicza

Niedziela (10 września)
16:00: mecz o 3. miejsce
18:00: mecz finałowy

KARNETY W SPRZEDAŻY!