Po czterech sezonach pracy w klubie za współpracę z MKS-em podziękował Marcin Cieńciała, który w niedawno zakończonym sezonie pełnił funkcję dyrektora sportowego.

Chciałbym bardzo podziękować za współpracę całej społeczności klubu – kibicom, zarządowi, współpracownikom, trenerom, zawodnikom – życzę Wam wszystkiego dobrego w przyszłości – wielu zwycięstw na parkiecie i poza nim. Praca w klubie była dla mnie wielką przygodą, wyzwaniem i spełnieniem marzeń, jednak przyszedł czas na nowe wyzwania – powiedział Marcin Cieńciała.

Dotychczasowy dyrektor sportowy pracował w klubie od pierwszego sezonu naszej drużyny w Ekstraklasie, wcześniej – z roczną przerwą – pracował w MKS-ie także w I lidze. Zanim objął stanowisko dyrektora sportowego pełnił funkcję dyrektora ds. marketingu, mediów i PR a wcześniej zajmował się kwestiami organizacyjnymi, związanymi z pobytem w klubie zawodników zagranicznych.