Drużyna do lat 20 zakończyła zmagania w swojej grupie na pierwszym miejscu i przed nią rywalizacja w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski! Podopieczni trenera Wojciecha Wieczorka rozegrają w Koszalinie trzy mecze od 27 do 29 stycznia. Będą one decydujące dla dalszej walki.

MKS Dąbrowa Górnicza rozgrywki w grupie zakończył na pierwszym miejscu z bilansem 9 wygranych i porażki. W meczach ćwierćfinałowych ekipa zmierzy się z MTS Basket Kwidzyn, MKKS ŻAK Koszalin i MKS Start SA Lublin. Poprzez naszego Facebooka i Twittera, na bieżąco będziemy informować o tym, jak radzi sobie zespół z Zagłębia. Stawką jest awans do gier półfinałowych. Poniżej terminarz meczów dąbrowian.

27.01.2017 – piątek
MKS Dąbrowa Górnicza – MTS Basket Kwidzyn godz. 16.00

28.01.2017 – sobota
MKS Start SA Lublin – MKS Dąbrowa Górnicza godz. 17.00

29.01.2017 – niedziela
MKKS ŻAK Koszalin – MKS Dąbrowa Górnicza godz. 11:30