Ruszył proces akredytacyjny na mecze MKS-u Dąbrowa Górnicza w ramach sezonu 2018/19 Energa Basket Ligi. W poprzednich latach na spotkaniach koszykarskiej drużyny z Zagłębia gościliśmy wielu przedstawicieli mediów lokalnych, regionalnych i ogólnokrajowych. Na podobne zainteresowanie liczymy także w kolejnym sezonie.

W tym sezonie po raz pierwszy wnioski o przyznanie akredytacji można składać przez stronę accredito.com (wydarzenie Rozgrywki Energa Basket Liga sezon 2018/19). Proces akredytacyjny już ruszył, a skończy się 9 września.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z media managerem drużyny Maciejem Jankowskim poprzez e-mail (basket@mksdabrowa.pl) lub telefonicznie (782 079 179).

Informacje o przyznaniu akredytacji będą wysyłane przez wspomniany portal accredito.com, a ich odbiór będzie możliwy w trakcie spotkań domowych.