Zawodnicy trenera Jacka Winnickiego pojechali do Włocławka na sparing z Anwilem i do Dąbrowy wrócili ze zwycięstwem 74:64. Gracze MKS-u okazali się skuteczniejsi w kluczowych momentach, jak czytamy w oficjalnym komunikacie Anwilu Włocławek. Drużyna trenera Igora Milicicia grała bez Mylesa McKaya.

Dla dąbrowian to był drugi sparing w okresie przygotowań i pierwsze zwycięstwo. Już we wtorek zespół zmierzy się w zamkniętym sparingu z BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Będzie to ostatni mecz przed Międzynarodowym turniejem, który zaplanowaliśmy w dniach 1-3 września. W piątek zapraszamy wszystkich kibiców na prezentację zespołu! Odbędzie się ona przed meczem ze Smokami Mińsk.

Anwil Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza 64:74 (11:16, 13:21, 21:17, 19:20)

Anwil: Leończyk 15, Zyskowski 15, Łączyński 9, Nowakowski 8, Sobin 8, Szewczyk 8, Komenda 1, Afeltowicz 0, Drozdowski 0, Matusiak 0, Piątek 0

MKS: Shelton 24, Broussard 14, Kowalenko 8, Pamuła 7, Wołoszyn 6, Wieczorek 6, Dambrauskas 5, Parzeński 4, Gabiński 0, Kucharek 0