W związku z najgorętszym ostatnio problemem związanym z domowymi meczami MKS Dąbrowa Górnicza, czyli parkowaniem wokół hali „Centrum”, apelujemy – nie dajmy się zwariować, nie rezygnujmy z wspierania naszych koszykarzy. Wasz doping jest dla tego zespołu niezbędny, a my gramy przecież dla naszych fanów!

Drodzy Kibice! Przypominamy, że liczba miejsc parkingowych przy hali „Centrum” jest ograniczona. Dlatego przyjeżdżając na mecze samochodem i parkując w jej okolicy, róbcie to zgodnie z przepisami, nie narażając się na mandat. Pamiętajcie, że do dyspozycji jest np. parking przy Nemo – Świat Rozrywki. Dla osób, które zakupią tam usługę lub towar za min. 6 zł (np. napój czy lody), jest on bezpłatny. Dla pozostałych cena parkowania to 2 zł za godzinę od poniedziałku do piątku, a w weekendy 2,5 zł za godzinę. Hala jest również dobrze skomunikowana z transportem miejskim, położona jest niedaleko przystanków, więc warto też rozważyć dojazd autobusem lub tramwajem.

Nie zniechęcajcie się, przychodźcie nadal tak licznie i tak chętnie na mecze MKS Dąbrowa Górnicza. Wasze wsparcie dodaje energii. Już w sobotę 19 października razem powalczmy o kolejny triumf w Energa Basket Lidze!