Serdecznie zachęcamy wszystkich kibiców do wirtualnej zabawy z realnymi nagrodami – między innymi biletami VIP na nasze mecze! Każdy z Was może zostać managerem i poczuć, jak to jest być najważniejszą osobą w koszykarskim klubie PLK. Może to właśnie Tobie uda się zmontować najsilniejszy zespół w naszej lidze?

Manager PLK to wirtualna rozgrywka, w której gracze działając w oparciu o określony budżet, kompletują zgodny z zasadami PLK skład, którym zarządzają przez cały sezon. Udział w grze to przede wszystkim świetna zabawa i jeszcze mocniejsze zaangażowanie się kibiców w ligowe wydarzenia. Posiadanie zawodników z poszczególnych zespołów zachęca do uważnego śledzenia każdego spotkania PLK i obserwowania dokonań zawodników.

Manager PLK jest oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Koszykówki, a sponsorem rozgrywki jest Cinkciarz.pl, wspierający koszykarską reprezentację Polski oraz PLK. Lider wymiany walut online zapewnia graczom atrakcyjne nagrody, które będą do wygrania co kolejkę – są to zestawy prezentowe Cinkciarz.pl oraz bilety VIP na mecze wybranej drużyny. Nagroda główna to konsola najwyższej generacji Xbox One S, gra NBA2K17 i piłka z podpisami kadry narodowej!

Dlatego też zachęcamy wszystkich kibiców MKS-u Dąbrowa Górnicza do wzięcia udziału w zabawie – wystarczy zarejestrować się w serwisie www.managerplk.pl. Szczególnie interesuje nas, jak wypadnie kwalifikacja klubowa na koniec sezonu – zostaną w niej wyłonieni najlepsi menedżerowie spośród kibiców MKS-u!