Sprawdźmy, co się działo w rozgrywkach młodzieżowych. MKS Dąbrowa Górnicza uczestniczy w rywalizacji wszystkich szczebli i w każdej grupie ma zespół gotowy do walki z najlepszymi. Drużyna do lat 20 odniosła już trzecie zwycięstwo w sezonie.

U20

AZS AWF MICKIEWICZ – ROMUS KATOWICE – MKS DĄBROWA GÓRNICZA 53:70

Nie było łatwo, dlatego brawa dla chłopaków. Świetne zawody rozegrał Patryk Piszczatowski notując na swoje konto 16 punktów. Po 15 dołożyli Adam Niespor i Adam Skiba. Drużyna do lat 20 ma bilans 3-0 w swojej grupie. Przed nimi mecz z MOSM Tychy 4 grudnia.

U18

MCKS CZELADŹ – MKS DĄBROWA GÓRNICZA 23:105

Nie było tu mowy o jakiejkolwiek rywalizacji. 18 oczek Wojciecha Lewickiego, kolejnych 17 Patryka Molendy. Odnieśli szóstą wygraną w sezonie i jak na razie pozostają bez porażki!

U16

MKS DĄBROWA GÓRNICZA II – MCKIS JAWORZNO II 92:84

Bardzo interesujący i zacięty mecz drugiej drużyny MKS-u w rozgrywkach do lat 16. Podopieczni trenera Maciej Glika zbudowali w pierwszej połowie wysoką przewagę i upilnowali ją do końca meczu, choć Jaworzno dzielnie goniło. 28 punktów zanotował Kacper Dziedzic, a kolejne 27 oczek dołożył Jakub Sarzycki.

MCKS CZELADŹ – MKS DĄBROWA GÓRNICZA I 59:136

Bardzo łatwa wygrana pierwszej drużyny, która w sezonie pozostaje bez porażki. To był także znakomity popis umiejętności Dawida Orłowskiego, który zanotował aż 35 punktów! Chłopaki legitymują się bilansem 8-0.

U14

MKKS RYBNIK – MKS DĄBROWA GÓRNICZA 83:31

W tym przypadku dąbrowianie musieli uznać wyższość rywala, który nie miał litości. Gracze Radosława Cioska mają bilans 5-3 i są na 3. miejscu w tabeli swojej grupy.

U11

W ostatniej kolejce drużyna z rocznika U11 grała ze zmiennym szczęściem. Wygrali spotkanie z drużyną Kadet Oświęcim 48:17, ale w drugiej rywalizacji nie sprostali MOSM Tychy przegrywając 22:36. To była ich pierwsza porażka. Z bilansem 4-1 są na 2 miejscu w tabeli.