Podkładka pod mysz

Koszykarska podkładka pod mysz z herbem MKS-u Dąbrowa Górnicza. Okrągła, tak jak… piłka do koszykówki! Teraz śledząc transmisje czy statystyki z meczów dąbrowskich koszykarzy możesz być jeszcze bliżej drużyny! Poręczne rozmiary sprawiają, że doskonale sprawdzi się nie tylko do domu, ale także w pracy czy w podróży.

CENA: 15 PLN

Zawieszka zapachowa

Zawieszka zapachowa MKS-u w kształcie koszulki? Proszę bardzo… dla kibiców wszystko. Oby ten zapach kojarzył wam się z zapachem zwycięstw, który ma towarzyszyć każdemu kolejnemu meczu drużyny w Hali Centrum

CENA: 5 PLN

Smycz podwójna

Smycz MKS-u na klucze, piloty i wszystkie ważne rzeczy, których nie chcesz zgubić. Poza tym rzucający się w oczy pomarańczowy kolor na pewno pomoże w zlokalizowaniu smyczy, gdy gdzieś nam się zapodzieje.

CENA: 10 PLN

Trąbka

Wspierać drużynę z Dąbrowy możesz na różne sposoby, także za pomocą trąbki, która na pewno zrobi trochę hałasu, gdy rywal stanie na linii rzutów wolnych. Poza tym pomarańczowa trąbka to idealne rozwiązanie dla dzieci, które także chcą wyrazić swoje emocje.

CENA: 15 PLN

Worek

Masz pociechę, która podobnie jak Ty jest fanem MKS-u? Pozwól jej identyfikować się z zespołem także poza Halą Centrum. Worek na obuwie zmienne z logiem drużyny na wyciągnięcie ręki. Dostępny w dwóch kolorach – czarnym i czerwonym.

CENA: 20 PLN

Ręcznik – NIEDOSTĘPNE

Pomyśleliśmy, że pomarańczowe ręczniki będą ładnie kontrastowały się z naszymi zielonymi strojami na mecze  w Hali Centrum. Postawiliśmy na egzotyczne kolory, aby przyciągnąć uwagę kamer oraz widzów. Postanowiliśmy także, że ręczniki nie będą przeznaczone wyłącznie dla zawodników. Udostępniamy je również wam!

Szalik

Podstawowy atrybut każdego kibica! Szalik stał się symbolem. Chcielibyśmy, aby był nim również dla każdego sympatyka MKS-u Dąbrowa Górnicza. Podkreśla przynależność do społeczności fanów. Właśnie do tego dążymy – do zbudowania silnej grupy kibiców, którzy na każdym kroku będą utożsamiać się ze swoją drużyną.

Maskotka Bóbr

Bobry Dąbrowiaki to nieodłączny element każdego domowego meczu naszej drużyny. Przechadzają się po parkiecie, by przybijać piątki zarówno ze starszymi, jak i młodszymi. Od czasu do czasu zrobią coś śmiesznego, ale w gruncie rzeczy już sam wygląd Bobrów wywołuje uśmiech na twarzy. Wspomniany uśmiech mogą wywołać także maskotki przeznaczone dla najmłodszych. Już teraz bobry mogą towarzyszyć waszym pociechom w trakcie ich snu, o każdej porze dnia – na spacerach, imprezach i przede wszystkim w trakcie meczów MKS-u!

CENA: 50 PLN

Zegarek Festina

Edycja limitowana specjalnego zegarka przygotowanego dla Polskiej Ligi Koszykówki przez firmę Festina! Zgrabny, ale jednocześnie bardzo gustowny – żebyście nigdy nie zapomnieli, o której gramy mecz.

CENA: 490 PLN

Zegarek Festina

CENA: 490 PLN

Koszulki – NIEDOSTĘPNE

By wzbogacić nasz zestaw, przygotowaliśmy również koszulki. Teraz jeszcze bardziej możesz utożsamiać się ze swoją drużyną zarówno na trybunach Hali Centrum, jak i podczas spaceru. MKS to Siła Miasta i Sto Lat Tradycji! Koszulki są dostępne w rozmiarach S, M, L oraz XL.

Koszulki dla dzieci – NIEDOSTĘPNE

By wspierać nas całą rodziną, można postarać się także o kozulkę dla pociechy. Dla dzieci to szczzególna radość. Dla najmłodszych koszulki są dostępne w rozmiarach 116 centymetrów oraz 128 centymetrów. Tylko i wyłącznie w kolorze białym.

CENA: 25 PLN

Replika koszulki domowej

Nie możemy rzecz jasna zapomnieć o najważniejszym. Nasi kibicie dostają także możliwość kupna repliki koszulki meczowej. Opcje w tym wypadku są dwie – albo utożsamiamy się z jednym z wybranych zawodników drużyny, albo dostarczamy MKS-ową koszulkę z własnym numerem, nazwiskiem lub jakimkolwiek napisem, który sobie wybierzecie.

CENA: 100 PLN (za koszulkę z nazwiskiem gracza)

CENA: 120 PLN (za koszulkę z własnym nazwiskiem/napisem)

Replika koszulki wyjazdowej

CENA: 100 PLN (za koszulkę z nazwiskiem gracza)

CENA: 120 PLN (za koszulkę z własnym nazwiskiem/napisem)

Deska snowboardowa

Zima dotarła także do Dąbrowy Górniczej, dlatego mamy dla was coś wyjątkowego. Czy nie fajnie byłoby jeździć po stoku na desce snowboardowej z logiem MKS-u Dąbrowa Górnicza? I to jakiej desce! Kolejny produkt dołącza do naszej sklepowej oferty. Tym razem ukłon w stronę miłośników zimowych zabaw.

CENA: 800 PLN