MKS Dąbrowa Górnicza, BK JIP Pardubice, Smoki Mińsk oraz TBV Start Lublin. Cztery zespoły zmierzą się w międzynarodowym turnieju w Hali Centrum od 1 do 3 września. O godzinie 12:00 (22.08) wystartuje sprzedaż biletów oraz mini karnetów. Kluczowa informacja do wszystkich zainteresowanych mini-karnetami – można je kupować wyłącznie przez internet. Decydując się na 3-dniowy karnet – otrzymujecie trzy dni w cenie dwóch. Po bilety i karnety (tylko w sektorach D, P oraz I) zapraszamy do zakładki „BILETY„.

Natomiast osoby, które chcą kupić karnet na sezon w przedsprzedaży – zapraszamy do 24 sierpnia do biura MKS w Dąbrowie Górniczej przy ul. Sienkiewicza 27.

1 września (piątek)

LUBLIN – PARDUBICE 16:30

MIŃSK – DĄBROWA GÓRNICZA 19:00

2 września (sobota)

MIŃSK – LUBLIN 16:30

PARDUBICE – DĄBROWA GÓRNICZA 19:00

3 września (niedziela)

PARDUBICE – MIŃSK 12:30

LUBLIN – DĄBROWA GÓRNICZA 15:00

Zobacz także: Lublin zamiast Pragi