Bieżące rozgrywki Polskiej Ligi Koszykówki przyniosły nam już wiele koszykarskich momentów pełnych emocji. Szczęśliwie więcej radosnych niż przygnębiających. Razem z Adą Antas spoglądamy na to, co udało się jej uwiecznić do tej pory i nie ukrywamy, że jest tu kilka perełek.

DSC_8693

Marcin Piechowicz daje z siebie wszystko, by uchronić MKS od pierwszej porażki w sezonie w meczu z Polskim Cukrem Toruń. Ostatecznie rywal okazał się za mocny. To jedyna porażka, jaką drużyna z Dąbrowy odniosła na własnym parkiecie w pierwszej fazie rozgrywek 2016/2017.

DSC_0582

Tutaj Przemek Szymański tuż po ładnym wsadzie w wygranym meczu z Treflem Sopot. Primo zanotował 14 punktów i został wybrany najlepszym graczem spotkania.

DSC_0621

Kolejne zdjęcie z meczu przeciwko sopocianom. Tak zareagowała ławka rezerwowych MKS-u na dwa z rzędu trafienia z gry Patryka Wieczorka. Nasz młody rozgrywający najpierw trafił za dwa, a następnie za trzy punkty.

DSC_1217

Niesamowite emocje na twarzy trenera Drażena Anzulovicia w wygranym przez dąbrowian meczu z Polpharmą Starogard Gdański.

DSC_9350

Bartłomiej Wołoszyn zaraz zdobędzie punkty w starciu z mistrzem Polski – Stelmetem BC Zielona Góra. Bez wątpienia jeden z najlepszych meczów 2016 roku. MKS obronił własny parkiet i podniósł się z kolan po serii gorszych występów. Hala Centrum była niemal po brzegi wypełniona kibicami.

DSC_9850

Tutaj z kolei Piotr Pamuła w wygranym meczu – tym razem – z wicemistrzem Polski – Rosą Radom. Nasz kapitan był w tym spotkaniu najlepiej punktującym graczem. To zdjęcie doskonale oddaje, jak bardzo był wówczas skoncentrowany.

DSC_1228

Trudne do odczytania emocje na twarzy Bartka Wołoszyna w trakcie meczu z Polpharmą.

DSC_8373

Zdecydowanie nasz faworyt tego roku. Wygrany mecz z Anwilem Włocławek i ten rzadki moment, gdy na parkiecie przebywa pięciu Polaków. Bartek tuż po oddaniu rzutu wolnego i za nim grupa, która wspólnymi siłami zapewniła drużynie kolejną wygraną.