Mimo niewykorzystanych szans i problem├│w, ci─ůgle mo┼╝emy powiedzie─ç, ┼╝e to by┼é bardzo dobry rok dla d─ůbrowskiej koszyk├│wki. A jak wygl─ůda┼é w obiektywie naszego fotografa – Adrianny Antas? Poprosili┼Ťmy j─ů, by wybra┼éa dla was kilkana┼Ťcie najlepszych zdj─Ö─ç z ca┼éego roku i przybli┼╝y┼éa histori─Ö, kt├│re si─Ö za nimi kryj─ů. Zapraszamy na pierwsz─ů cz─Ö┼Ť─ç galerii.

DSC_0162

Ostatnie spotkanie sezonu 2015/2016 przeciwko Stelmetowi Zielona G├│ra. Bardzo wyr├│wnany mecz, kt├│ry obfitowa┼é w wiele emocjonuj─ůcych moment├│w. Tutaj Przemek Szyma┼äski sk┼éadaj─ůcy autograf na pi┼éeczce, kt├│ra potem zosta┼éa rzucona w trybuny do fan├│w.

DSC_9415

Tutaj Piotrek Pamu┼éa i Mateusz Dziemba wsp├│lnie ciesz─ů si─Ö po wygranym meczu z Energ─ů Czarni S┼éupsk w poprzednim sezonie Polskiej Ligi Koszyk├│wki.

DSC_6855

Przegrany mecz telewizyjny z PGE Turowem Zgorzelec, po wielu kontrowersyjnych decyzjach s─Ödzi├│w. Trener Dra┼╝en Anzulovi─ç dosta┼é dwa przewinienia techniczne, co oznacza┼éo, ┼╝e musi opu┼Ťci─ç parkiet. Na jego miejsce powraca trener Wojciech Wieczorek.

DSC_0182

Zdj─Öcie grupowe dru┼╝yny z kibicami po ostatnim meczu w sezonie 2015/2016. Ostatni raz MKS-u D─ůbrowa G├│rnicza w takim sk┼éadzie.

DSC_0353

Mecz prezes├│w, dyrektor├│w i pracownik├│w MKS-u D─ůbrowa G├│rnicza przeciwko ekipie zawodnik├│w ju┼╝ po sezonie 2015/2016. Przyjazna atmosfera, znakomity moment integracji, pe┼éen zabawy, ┼╝art├│w, u┼Ťmiech├│w i ze strony ekipy pracowniczej niezwykle ambitne pr├│by pokonania zawodnik├│w.