Mimo niewykorzystanych szans i problemów, ciągle możemy powiedzieć, że to był bardzo dobry rok dla dąbrowskiej koszykówki. A jak wyglądał w obiektywie naszego fotografa – Adrianny Antas? Poprosiliśmy ją, by wybrała dla was kilkanaście najlepszych zdjęć z całego roku i przybliżyła historię, które się za nimi kryją. Zapraszamy na pierwszą część galerii.

DSC_0162

Ostatnie spotkanie sezonu 2015/2016 przeciwko Stelmetowi Zielona Góra. Bardzo wyrównany mecz, który obfitował w wiele emocjonujących momentów. Tutaj Przemek Szymański składający autograf na piłeczce, która potem została rzucona w trybuny do fanów.

DSC_9415

Tutaj Piotrek Pamuła i Mateusz Dziemba wspólnie cieszą się po wygranym meczu z Energą Czarni Słupsk w poprzednim sezonie Polskiej Ligi Koszykówki.

DSC_6855

Przegrany mecz telewizyjny z PGE Turowem Zgorzelec, po wielu kontrowersyjnych decyzjach sędziów. Trener Drażen Anzulović dostał dwa przewinienia techniczne, co oznaczało, że musi opuścić parkiet. Na jego miejsce powraca trener Wojciech Wieczorek.

DSC_0182

Zdjęcie grupowe drużyny z kibicami po ostatnim meczu w sezonie 2015/2016. Ostatni raz MKS-u Dąbrowa Górnicza w takim składzie.

DSC_0353

Mecz prezesów, dyrektorów i pracowników MKS-u Dąbrowa Górnicza przeciwko ekipie zawodników już po sezonie 2015/2016. Przyjazna atmosfera, znakomity moment integracji, pełen zabawy, żartów, uśmiechów i ze strony ekipy pracowniczej niezwykle ambitne próby pokonania zawodników.