Przed nami już ostatni turniej w ramach przygotowań do sezonu 2017/2018 Polskiej Ligi Koszykówki. MKS Dąbrowa Górnicza w dniach 22-23 września rozegra w Lublinie dwa spotkania w ramach VII Memoriału Zdzisława Niedzieli. Oprócz MKS-u oraz gospodarza – TBV Start Lublin, w rywalizacji wezmą udział Legia Warszawa oraz Miasto Szkła Krosno, z którym graliśmy już dwukrotnie w okresie sparingowym.

Podczas pierwszego dnia w Hali Globus, zespoły stoczą pojedynki półfinałowe. Zwycięzcy w sobotę zagrają o puchar, z kolei przegrani o trzecie miejsce. MKS do Lublina pojedzie w składzie z nowym zawodnikiem – Thomasem Massambą. Po powrocie drużyna będzie miała tydzień prac przed meczem otwierającym rozgrywki z Polskim Cukrem Toruń. To starcie o 12:40 w niedzielę 1 października. Bilety w sprzedaży od najbliższego poniedziałku.

Terminarz turnieju w Lublinie:

22 września:

Legia Warszawa – MKS Dąbrowa Górnicza godz. 17:00
TBV Start Lublin – Miasto Szkła Krosno godz. 19:30

23 września:

Przegrani z pierwszego dnia turnieju godz. 14:00
Wygrani z pierwszego dnia turnieju godz. 16:00

Nadal trwa sprzedaż karnetów na mecze dąbrowian!