Po pozyskaniu D.J. Fennera sztab szkoleniowy bardzo szybko znalazł piątego, czyli ostatniego zagranicznego zawodnika, który będzie reprezentował MKS w nadchodzących rozgrywkach. Jest nim Mike Lewis II.

Mike Lewis mierzy 185 centymetrów i gra na pozycjach obwodowych. W lidze NCAA przez trzy lata reprezentował barwy Duquesne. Przez dwa lata był liderem drużyny pod względem zdobyczy punktowej, a średnio w lidze uniwersyteckiej zdobywał 12.9 punktów (36.1% celnych rzutów za 3). Zawodową karierę koszykarską Mike Lewis II rozpoczął w minionym sezonie. Wybór zawodnika padł na ligę węgierską. W barwach PVSK-Veolia zdobywał 14.7 punktów na mecz i trafiał ze skutecznością równą 54.5 z gry oraz 39.6% zza łuku. Do zdobyczy punktowych dokładał 3.1 zbiórki, 1.7 asysty oraz 0.9 przechwytu.

Mike Lewis II zamyka zagraniczną rotację. Wcześniej kontrakty podpisali Michał Nowakowski, Milivoje Mijović, Jakub Motylewski, Filip Małgorzaciak, Marcin Piechowicz, Adam Brenk, Josip Sobin, Alan Czujkowski, Nic Moore oraz D.J. Fenner. Dodatkowo na testach z drużyną jest Wiktor Rajewicz.