Wychowanek MKS-u Dąbrowa Górnicza – Patryk Wieczorek zostaje w klubie na kolejne rozgrywki. Popularny „Pako” będzie wsparciem z ławki trenera Jacka Winnickiego. Rozgrywający jest już dobrze znany dąbrowskiej publiczności. MKS reprezentuje od wielu lat i postanowił, że chce zostać w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Swoją przygodę z drużyną seniorską Patryk rozpoczął w sezonie 2011/2012, gdy MKS rywalizował w I lidze i pozostał w składzie na trzy sezony zespołu w Polskiej Lidze Koszykówki. W międzyczasie pomagał drużynie z drugiej ligi, gdzie mógł pełnić rolę lidera. Ma dopiero 21 lat, więc wierzymy, że najlepsze dopiero przed nim.

W poprzednim sezonie swój najlepszy mecz rozegrał w rozgrywkach II ligi, gdy zanotował 29 punktów w wygranym przez MKS starciu z AZS-em Politechniką Częstochowa.