Zapisy na Marcin Gortat Camp co prawda dobiegły końca, ale nadal możecie uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu jako goście! Wszystkich zainteresowanych przebiegiem campów Marcina Gortata w Dąbrowie Górniczej zapraszamy 24 i 25 lipca do Hali Centrum – wstęp bezpłatny.

Na 24 lipca, czyli poniedziałek, zaplanowane są campy dla dzieci niepełnosprawnych. Rozpoczną się o godzinie 17:00. Na ten dzień nadal pozostało wiele wolnych miejsc, więc jeżeli znacie osoby niepełnosprawne w wieku 9-16 lat, które nie wiedzą o treningu z Marcinem Gortatem, a byłyby zainteresowane – proszę przekażcie informację dalej. Takie osoby lub ich rodzice mogą kontaktować się bezpośrednio z Fundacją Marcina Gortata MG13 albo z nami pisząc na maila – basket@mksdabrowa.pl

Dzień później – we wtorek – Marcin Gortat wraz ze swoimi gośćmi o godzinie 11:00 rozpocznie standardowy camp dla dzieci 9-13 lat. Potrwa on do godziny 14:00. Po krótkiej przerwie, o 15:00 rozpocznie się trening JR NBA Clinic dla młodzieży w wieku 14-17 lat. Zarówno camp standardowy, jak i camp Jr NBA Clinic możecie oglądać z trybun Hali Centrum. Oprócz Marcina Gortata, pojawi się szereg znakomitych gości z ligi NBA. Serdecznie zapraszamy i powtarzamy raz jeszcze – wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Gortat camp 2017 plakat campowy 500x300_Dabrowa_CMYK

Na naszym facebooku powstało specjalne wydarzenie – Weź udział!