Tak dobrze nie było jeszcze nigdy. Po ośmiu meczach sezonu regularnego Polskiej Ligi Koszykówki, MKS Dąbrowa Górnicza zajmuje czwarte miejsce w tabeli z bilansem 5 wygranych i 3 porażek. To najlepszy start do rozgrywek w 3-letniej historii drużyny w najwyższej klasie rozgrywek. Pozostaje wspinać się jeszcze wyżej!

Po rozczarowującej porażce w Ostrowie Wielkopolskim, podopieczni Drażena Anzulovicia w starciu z Rosą Radom potwierdzili, że tydzień wcześniej zabrakło po prostu energii, zaangażowania i koncentracji. Trener na pomeczowej konferencji nie krył swojego zadowolenia z tego, jak spisali się zawodnicy mimo problemów zdrowotnych i kontuzji, które męczyły drużynę przez cały okres przygotowań do pojedynku z Radomiem.

Daliśmy z siebie więcej niż mogliśmy, dlatego jestem z drużyny bardzo dumny. Graliśmy bez dwóch niezwykle ważnych dla nas graczy [Kovalenko i Trice’a]. […] Witalij doznał lekkiej kontuzji kostki, natomiast w przypadku zdrowia Rocky’ego mamy jeden wielki znak zapytania. W poniedziałek [po meczu ze Stalą] trenował z nami, ale rano obudził się z bólem pleców – wyjaśniał szkoleniowiec.

Listopad MKS kończy domowym meczem z dziewiątą drużyną w tabeli – Treflem Sopot, który ma rozegrane jedno spotkanie mniej od ekipy z Zagłębia. Drużyny zmierzą się w najbliższą sobotę o godzinie 18:00. Bilety już w sprzedaży! Przygotowaliśmy także specjalną promocję na szaliki. Przed meczem możecie je kupić w naszym stacjonarnym sklepiku za jedyne 20 złotych. Idzie zima, więc przydadzą się nie tylko na trybuny. Tak natomiast prezentuje się tabela PLK.

Sans titre 2