Sezon 2018/2019 rozgrywek młodzieżowych strefy śląsko-opolskiej wchodzi w decydującą fazę. Młodzicy młodsi (trener Tomasz Rakoczy) w rozgrywkach pierwszego etapu wywalczyli awans do grupy finałowej, gdzie w stawce siedmiu zespołów rywalizują o tytuł Mistrza Śląska. Młodzicy starsi (trenerka Marzena Rudolf) 29 stycznia rozegrają pierwsze spotkanie grupy finałowej, z której to pierwsze cztery zespoły uzyskają awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. W rozgrywkach kadetów MKS I (trener Maciej Glik) rywalizuje w finale A o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, natomiast MKS II (trener Radosław Ciosek) w finale B o miejsca 9-18. Również w rozgrywkach juniorów rozpoczęła się faza finałowa, w której to podopieczni trenera Wojciecha Wieczorka zajmują aktualnie 3 miejsce. Do końca tych rozgrywek pozostało 7 kolejek, do ćwierćfinału MP awansują zespoły z miejsc 1-3. Swoje rozgrywki zakończyli już juniorzy starsi (trener Wojciech Wieczorek), w których MKS Dąbrowa Górnicza zajął 3 miejsce. Wyniki i tabele rozgrywek młodzieżowych można śledzić na stronie Śląskiego Związku Koszykówki: https://slzkosz.pl/

26P_4517 24L_5998 19W_2091 19W_2075