Prezentacja MKS-u Dąbrowa Górnicza w Centrum Handlowym Pogoria była już ostatnim etapem przed inauguracją nowego sezonu Energa Basket Ligi.

Event możemy uznać do jak najbardziej udanych. Pojawiło się mnóstwo kibiców, co niezwykle cieszy. To właśnie do naszych fanów była skierowana ta prezentacja.

Na prezentacji zabrakło Darrella Harrisa. – Niestety Darrell nadal leczy kontuzję i musimy poczekać na jego powrót do nas – mówi trener naszego Michał Dukowicz. Na prezentacji pojawił się z kolei Evariste Shonganya, który jako ostatni dołączył do składu.

– Jesteśmy gotowi na sezon – mówił z kolei Dominic Artis. – Jest dobra chemia w drużynie, każdy ciężko pracuje, mamy swój cel i jest nim bez dwóch zdań gra w fazie play-off – dodał.

Fani poznali zatem sztab szkoleniowy oraz zawodników, od których chętnie zbierali autografy czy robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Cieszy fakt, że w Pogorii pojawiła się tak duża liczba dzieci i młodzieży!

A my wracamy już do ciężkiej pracy – w piątek w Gliwicach zainaugurujemy sezon 2019/2020 i… BOOM! Mamy do wygrania ten mecz!

Przypominamy, że pierwszy pojedynek w dąbrowskiej hali Centrum rozegramy w sobotę 5 października o godzinie 19:00. Rywalem będzie beniaminek rozgrywek, drużyna WKS Śląsk Wrocław.