Mamy dla Was obiecaną niespodziankę – zmieniliśmy nasze logo!

Zmiana logo wpisuje się w chęć zmian na lepsze w naszym Klubie – dążenia do rozwoju organizacji, osiągania coraz lepszych rezultatów, wyznaczania sobie coraz ambitniejszych celów. Stare logo było z nami przez kilkanaście lat, dlatego zdecydowaliśmy się na ewolucję, zachowując pewien charakter, które ono miało. Logo ma teraz nowocześniejszą linię, ale pozostały charakterystyczne elementy jak kształt herbu, duże i charakterystyczne litery nazwy klubu MKS oraz piłka do koszykówki. Dodaliśmy najbardziej charakterystyczny i rozpoznawalny w całej Polsce punkt na mapie Dąbrowy Górniczej, czyli Pałac Kultury Zagłębia, oraz liście dębu, czyli symbol lasów dębowych w naszym mieście.

Dziękujemy dąbrowskiej agencji SouthPeople za przygotowanie naszego nowego logo.

Prezentujemy Wam również przykładowe wykorzystanie loga na gadżetach klubowych, uprzedzamy jednak, że nie jest to jeszcze ich finalna wersja.