No dobra, czas na małe głosowanie. Który zawodnik MKS-u Dąbrowa Górnicza był według Was najbardziej wartościowym graczem października? Jest co najmniej kilka kandydatur i każda ma swoje argumenty. Na kogo więc postawicie…

D.J. Shelton – miał znakomite wejście i był kluczową postacią zwycięstw przeciwko ekipom z Torunia, Szczecina i Zielonej Góry. Nieco gorzej wypadał w meczach wyjazdowych, co nie zmienia faktu, że jest jednym z największych ofensywnych zagrożeń w ataku trenera Jacka Winnickiego. W pięciu meczach notował 16,4 punktu i 10 zbiórek trafiajac 49 FG%.

Aaron Broussard – bardzo wszechstronny zawodnik, który jest gotowy poświęcać się dla drużyny po obu stronach parkietu. Co się dało zauważyć u Amerykanina, to przede wszystkim jego dojrzałość i spokój. Jest już doświadczonym graczem i doskonale radzi sobie z obowiązkami na parkiecie. Wielokrotnie wciela się w rolę lidera MKS-u. Ciągnął drużynę przez trzy kwarty w meczu ze Starogardem notując 19 punktów. Poza tym notuje średnio 5,4 asysty na mecz.

Witalij Kowalenko – ciągle jeden z najlepszych strzelców drużyny. Takich graczy jak Witek nie jest wielu. Wysoki, który może grać zarówno tyłem do kosza, jak i na dystansie. Jego trafienia były w tym sezonie bardzo pomocne. Oddaje najwięcej prób za trzy w drużynie i średnio trafia 39%.