Jeszcze przed niedzielnym meczem z Polfarmexem Kutno, fani MKS-u Dąbrowa Górnicza mają okazję zgarnąć naprawdę wyjątkową nagrodę! Do wygrania deska snowboardowa z logiem MKS-u, więc szczególna okazja dla fanów koszykówki oraz zimowych szaleństw na stoku. Jak zrobić, by znaleźć się w jej posiadaniu?

Bardzo proste – wymyśl trzy interesujące pytania do wybranego zawodnika lub trenera MKS-u Dąbrowa Górnicza. Napisz je w komentarzu do TEGO WPISU, a my wybierzemy według nas najlepsze. Oprócz nagrody w postaci deski, pytania zwycięzcy konkursu zamienią się w wywiad opublikowany albo w formie wpisu, albo wideo. Konkurs trwa od dzisiaj do godziny 18:00 w sobotę 21 stycznia. Około 12:00 w niedzielę przed meczem z Polfarmexem Kutno – ogłosimy zwycięzce!

Zapraszamy do zabawy i jednocześnie przypominamy, że bilety na niedzielny mecz cały czas w sprzedaży! Wpadnijcie do Hali Centrum, by wesprzeć chłopaków w ostatnim meczu pierwszej rundy sezonu 2016/2017 Polskiej Ligi Koszykówki.