Pasja, miłość do koszykówki, przywiązanie do barw klubowych – bez tego nie byłoby MKS Dąbrowa Górnicza. Tym kierują się wszyscy, którzy nas wspierają i z nami współpracują. Początek sezonu to dobry czas, by zebrać wokół siebie wszystkich, którym na sercu leży dobro MKS-u i chcą czynnie wspierać jego działanie w drodze po sukcesy.

Idąc z duchem czasu postanowiliśmy otoczyć się grupą ludzi, która chce mieć wpływ na funkcjonowanie klubu. Naturalne jest, że nie każdy ma możliwość bycia częścią zarządu, bądź nie każdy ma wystarczające środki finansowe, by zostać sponsorem. Nasza oferta jest kierowana przede wszystkim do osób, które chcą, by koszykarski MKS stale się rozwijał i dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i małych lub średnich przedsiębiorstw.

Składka członkowska wynosi 99 złotych miesięcznie, płatne do każdego dziesiątego dnia miesiąca. W związku z przystąpieniem do Klubu Przyjaciół MKS-u proponujemy następujący pakiet usług świadczonych przez klub:

– darmowy wstęp na wszystkie mecze domowe naszej drużyny oraz możliwość organizacji darmowego wstępu na mecze wyjazdowe (jeżeli już posiadasz karnet, wówczas nie ponosisz kosztów pierwszej składki lub jeżeli karnet był droższy – pomniejszamy składki proporcjonalnie do pokrycia jego kosztów. Jeżeli nie posiadasz karnetu – zostanie dla Ciebie przygotowany)

– możliwość udziału w zebraniach członków Klubu, w których udział brać będzie także Zarząd MKS Dąbrowa Górnicza oraz osoby decyzyjne – spotkania będą się odbywać w formie podsumowania działań oraz otwartej dyskusji na temat kierunków rozwoju i będą mieć miejsce dwa razy w sezonie, a także przed rozpoczęciem rozgrywek

– turnieje integracyjne –zbierz swoją drużynę i walcz o atrakcyjne nagrody ufundowane przez klub – dwukrotnie w trakcie sezonu organizowany będzie turniej koszykówki 3×3, w którym brać udział mogą zespoły zgłoszone przez członków Klubu Przyjaciół MKS-u oraz sponsorów i partnerów drużyny

– reklama w trakcie spotkań – specjalnie dla członków Klubu na hali Centrum stworzona zostanie specjalna tablica, na której pojawiać się będą dane osób prywatnych oraz firm, które wstąpią do Klubu Przyjaciół MKS-u

By współpraca członkowska miała solidne podwaliny każdy z członków zobowiązany jest do podpisania umowy z Klubem, w której określone będą warunki członkostwa oraz pakiet usług klubowych. Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny bądź drogą mailową:

Biuro MKS Dąbrowa Górnicza: (32) 261 76 81 – otwarte w godzinach 9:00 – 15:00
Dyrektor ds. Marketingu, Mediów i PR – Marcin Cieńciała: +48 533 399 270
Adres e-mail: marketing@mksdabrowa.pl
W trakcie meczów można również dowiedzieć się więcej w Sklepie Kibica.

Jeżeli jesteś zdecydowany – skontaktuj się z nami – zapraszamy na spotkanie do naszego biura, by dopełnić formalności lub przygotujemy wygodny termin poza godzinami jego pracy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!