Sezon 2022/2023 Energa Basket Ligi zbliża się dużymi krokami. Nasi koszykarze intensywnie przygotowują się do rozpoczęcia rozgrywek, a my już teraz startujemy ze sprzedażą karnetów.

W tym roku nasz MKS obchodzi 30 lecie swojego istnienia i choćby dlatego będzie to wyjątkowy sezon dla naszego klubu jak i naszych sympatyków. Proponowane przez nas karnety to prawdziwa gratka dla kibiców basketu i gwarancja uczestnictwa w sportowych emocjach na najwyższym poziomie.

Szczęśliwy posiadacz karnetu może liczyć na obejrzenie każdego domowego meczu rundy zasadniczej Energa Basket Ligi wraz z ewentualnym paly-off jak również wszystkie spotkania domowe rozgrywane w ramach Alpe Adria Cup!

Ceny naszych karnetów oparły się wszechobecnej inflacji i są do nabycia w bardzo atrakcyjnych cenach:

  • Karnet normalny sektory I i G tylko górne sektory, B, C, D – 175zł; Sektory N, P, O, R – 160 zł.
  • Karnet ulgowy sektory I i G tylko górne sektory, B, C, D – 145zł; Sektory N, P, O, R – 130 zł. Karnet ulgowy przysługuje uczniom i studentom do 26. roku życia, a także emerytom i rencistom.
  • Karnet Seniora – 120zł – przysługuje posiadaczom Karty Seniora.
  • Karnet Vip – 750 zł. Uprawnia do zajęcia prestiżowego miejsca na naszej hali w sektorze H jak również łączy się z otrzymaniem pakietu klubowych gadżetów.

Dzieci do lat 6 będą wchodzić do hali za darmo, natomiast nie będzie im przysługiwać bezpłatne miejsce siedzące.

Karnety będzie można zakupić wyłącznie drogą internetową za pośrednictwem naszej strony w zakładce BILETY

 

Regulamin-zakupu-biletow MKS DĄBROWA GÓRNICZA[7435]