Kacper Lachowicz i jego Kacpa Challenge pojawią się przed Pałacem Kultury Zagłębia już w najbliższą niedzielę. Koszykarska impreza odbędzie się w ramach Dni Dąbrowy i jest bezpłatna dla wszystkich uczestników, którzy zgłoszą nam chęć udziału. Kacpa to mega charyzmatyczna postać – trener, konferansjer i motywator. Jego inicjatywy cieszą się w Polsce duża popularnością, bo zapewnia im znakomitą atmosferę.

To niezwykle przyjazna postać, która ceni sobie poświęcenie. Z kolei Kacpa Challenge jest wyzwaniem koszykarskim i ogólno-sportowym. Na różnych stacjach uczestnicy sprawdzają swoje umiejętności i rywalizują z innymi. Przede wszystkim jednak, jest to zabawa w sport i celem Kacpy jest, by każdy czerpał z tego jak najwięcej radości.

28 maja Kacpa Challenge odwiedzi Dąbrowę Górniczą. Zapisy nadal trwają i nadal mamy wiele dostępnych miejsc. Wystarczy wysłać maila ze zgłoszeniem na adres: marketing@mksdabrowa.pl
W wiadomości prosimy o:
– imię i nazwisko
– wiek
– rozmiar koszulki 👕

Przy okazji imprezy, kibice MKS-u Dąbrowa Górnicza spotkają kilku zawodników, którzy będą towarzyszyć Kacprowi i jego pomocnikom. Serdecznie zapraszamy wszystkich – dzieci, rodziców, dziadków, babcie, siostry, braci i każdego z osobna, kto będzie zainteresowany! Widzimy się przed Pałacem Kultury Zagłębia. Szczegóły na plakacie.