Z powodu małej ilości meczów domowych w pierwszej rundzie sezonu zasadniczego 2021/22 oraz niepewnej sytuacji epidemiologicznej w tym sezonie nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów. 7 dni przed każdym meczem domowym będzie rozpoczynać się internetowa sprzedaż biletów. 

Ceny biletów (bilety na mecze Energa Basket Ligi oraz Alpe Adria Cup będą sprzedawane w tej samej cenie):
Bilet normalny (sektory A, B, C, D, E, F, G, I, J): 30 zł
Bilet ulgowy (sektory A, B, C, D, E, F, G, I, J): 25 zł
Bilet normalny (pozostałe sektory): 20 zł
Bilet ulgowy (pozostałe sektory): 15 zł 

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia, a także emerytom i rencistom (wszystkim wymienionym grupom za okazaniem odpowiednich dokumentów przy wejściu do hali). Dzieci do lat 6 będą wchodzić do hali za darmo, natomiast nie będzie im przysługiwać bezpłatne miejsce siedzące. 

Bilety w podanych cenach będzie można zakupić przez Internet oraz w biurze klubu (ul. Sienkiewicza 27 (II piętro) w Dąbrowie Górniczej) w ostatnim dniu roboczym przed meczem. W dniu meczach w kasach Hali „Centrum” wszystkie bilety będą 5 zł droższe.

W trakcie meczów dla kibiców będzie udostępniona ilość miejsc, na którą będą pozwalać aktualne przepisy oraz obostrzenia. 

Dodatkowo zdajemy sobie sprawę, że z powodu rozgrywania wszystkich meczów domowych w sezonie 2020/21 bez udziału publiczności, osoby posiadające karnety na przerwany sezon 2019/20 nie otrzymały rekompensaty za mecze domowe, które się nie odbyły. W związku z tym dla posiadaczy karnetów na rozgrywki 2019/20 bilety na 5 pierwszych meczów domowych Energa Basket Ligi i Alpe Adria Cup będą możliwe do zakupienia z rabatem 10 zł. Dodatkowo specjalnie dla tych osób 24h wcześniej (czyli 8 dni przed meczem) będzie uruchomiona przedsprzedaż biletów, aby była możliwość pierwszeństwa wyboru miejsc. W celu skorzystania ze zniżki będzie trzeba wpisać kod znajdujący się na karnecie z sezonu 2019/20. Dokładne informacje odnośnie skorzystania z rabatu opublikujemy bliżej pierwszego meczu domowego.