Ruszył proces akredytacyjny na mecze MKS-u Dąbrowa Górnicza w ramach sezonu 2017/2018 Polskiej Ligi Koszykówki. W poprzednich latach na spotkaniach koszykarskiej drużyny z Zagłębia gościliśmy wielu przedstawicieli mediów lokalnych, regionalnych i ogólnokrajowych. Na podobne zainteresowanie liczymy także w kolejnym sezonie.

Przedstawicieli mediów, (tj. prasa, radio, internet, operator TV, fotoreporter) zainteresowanych stałą akredytacją na mecze MKS-u Dąbrowa Górnicza – prosimy o wysłanie formularza (w załączniku poniżej) oraz zdjęcia w formacie jpg. na adres e-mail – basket@mksdabrowa.pl. Proces akredytacyjny potrwa od 16 sierpnia do 15 września. O przyznaniu akredytacji mailowo poinformuje PR Manager drużyny – Michał Kajzerek (669 022 918).

Wniosek akredytacyjny na sezon 2017/2018

Akredytacje będą do odbioru przy okazji każdego domowego meczu MKS-u w zbliżających się rozgrywkach. Drużyna podobnie jak rok temu, ma ambicje do gry w fazie play-offs. Zespół poprowadzi uznany polski szkoleniowiec Jacek Winnicki, który w poprzednim sezonie zdobył wicemistrzostwo kraju z Polskim Cukrem Toruń. W zespole pozostał trzon polskich zawodników – Piotr Pamuła, Witalij Kowalenko, Jakub Parzeński, Bartłomiej Wołoszyn, Maciej Kucharek i Patryk Wieczorek.

W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości – prosimy o kontakt ze wspomnianym wyżej Michałem Kajzerkiem. Z góry dziękujemy za zainteresowanie i gorąco zapraszamy na mecze koszykówki do dąbrowskiej Hali Centrum.

PS: Ciągle trwa proces akredytacyjny na turniej międzynarodowy 1-3 września w Hali Centrum. Wniosek można wysłać poprzez naszą stronę internetową z dopiskiem „turniej międzynarodowy”.

REGULAMIN AKREDYTACJI NA SEZON 2017/2018