Na dzień przed prezentacją MKS-u Dąbrowa Górnicza i meczem z Polfarmexem Kutno, w piątek 9 września odbędzie się dzień dla mediów. Wszystkich przedstawicieli prasy, telewizji, radia i internetu serdecznie zapraszamy.

Spotkanie mediów z drużyną jest zaplanowane na godzinę 12:00 (9 września) w sali konferencyjnej Hali Centrum. Do dyspozycji będzie cały zespół. Aby uniknąć problemów komunikacyjnych, podzielimy konferencję na kilka części. Będzie także możliwość przeprowadzenia indywidualnych rozmów.

Oprócz zawodników na konferencji pojawią się prezesi drużyny – Łukasz Żak i Rafał Podgórski oraz trener Drażen Anzulović.

Media będą miały także możliwość obejrzenia około 15 minut treningu koszykarzy MKS-u. Natomiast 10 września zapraszamy na mecz, na który wydajemy akredytacje. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: basket@mksdabrowa.pl

Zespół wrócił z obozu treningowego w Szczyrku i ostatnie dni spędził na pracy w Hali Centrum. Przed nimi okres meczów sparingowych oraz wyjazdów na towarzyskie turnieje. O tym, co dzieje się w drużynie będziemy na bieżąco informować.