Dąbrowska Paka Dobra to grudniowa inicjatywa, która zachęca do dzielenia się dobrem z tymi, którzy tego najbardziej potrzebują: osobami samotnymi, starszymi, tymi, którzy zostali doświadczeni przez los.

Łączmy siły, aby dotrzeć z dobrocią do jeszcze większej liczby osób potrzebujących naszej pomocy. W poniedziałek podczas meczu z KK Gorica w ramach Alpe Adria Cup, będzie można przynieść artykuły spożywcze i inne produkty, które Twoim zdaniem mogą przydać się najbardziej potrzebującym osobom w okresie bożonarodzeniowym. Każdy który przyłączy się akcji i przyniesie jakieś dary dostanie od nasz voucher rabatowy w wysokości 15zł na kolejny mecz 18.12 w Hali „Centrum”!
Dodatkowo, pod numerem tel. 668 573 952 możesz zgłosić osoby, do których Twoim zdaniem powinna dotrzeć Paka wypełniona dobrocią. Tegoroczna Dąbrowska Paka Dobra realizowana jest przez Fundację Godne Życie we współpracy z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Górniczej.

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem Paki – zgłoś się – https://bit.ly/dabrowskiwolontariusz