Miejski Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza informuje, że Charlie Westbrook nie przeszedł testów medycznych, w związku z czym jego kontrakt nie wejdzie w życie.

Zawodnik przebywał w Dąbrowie Górniczej od ubiegłego czwartku – zgodnie z klauzulą w kontrakcie w ciągu 3 pierwszych dni pobytu przeszedł badania lekarskie oraz testy wydolnościowe. Wyniki badań okazały się być niekorzystne dla zawodnika, tym samym Zarząd klubu po konsultacji ze sztabem szkoleniowym oraz zapoznaniu się z dwoma niezależnymi opiniami lekarskimi zdecydował się podziękować zawodnikowi za współpracę i skorzystać z zapisu w kontrakcie, który powoduje, że umowa jest automatycznie rozwiązana.

Charliemu życzymy dużo zdrowia i powodzenia w trakcie dalszej kariery. Nasz sztab szkoleniowy już rozpoczął poszukiwania nowego zawodnika.