Wszystko już jest jasne. MKS Dąbrowa Górnicza w pierwszej rundzie Pucharu Polski zagra jako ostatnia. Naszym rywalem będzie Anwil Włocławek. Ten mecz 17 lutego o godzinie 20:30. Dzisiaj w Warszawie odbyło się losowanie par spośród obecnie ośmiu najwyżej rozstawionych drużyn w Polskiej Lidze Koszykówki.

Ekipa z Zagłębia została wylosowana jako ostatnia w parze z Anwilem Włocławek. To oznacza, że w lutym zmierzymy się z nimi dwa razy, bowiem w przyszłym tygodniu MKS czeka wyjazdowy pojedynek we Włocławku. To zapowiada interesującą rywalizację. Już raz Anwil pokonaliśmy, na początku sezonu wygrywając u siebie 70:56. Drużyna rywala w międzyczasie wzmocniła skład i wygrała cztery z ostatnich pięciu meczów.

Jeśli pokonamy włocławian, w półfinale zmierzymy się z Treflem Sopot lub Miastem Szkła Krosno. To druga piątkowa para. Tak prezentuje się cała drabinka.

Za informacją PLK.pl – Spotkania ćwierćfinałowe będzie można zobaczyć bezpłatnie na IPLA.TV. Sobotnie półfinały i finał będą transmitowane na sportowych kanałach Polsatu. Bilety będą dostępne na stronie www.ticketik.pl. Będą kosztowały 30 zł (ulgowy), 40 zł (normalny), oraz 150 zł (VIP) za jeden dzień meczowy. Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 26 stycznia 2017 r.

Natomiast MKS Dąbrowa Górnicza już jutro zagra pierwszy mecz drugiej rundy sezonu! Na wyjeździe zmierzymy się z Asseco Gdynia. Spotkanie będzie transmitowany za pośrednictwem Emocje.TV.